Upozornění: neručíme za aktuálnost a bezchybnost zobrazovaných externích stránek a návrhů. Za informace v nich prezentované nese odpovědnost majitel stránek (zákazník).

 Nabízené služby
Především tvorba HTML prezentací a jejich správa. Dle požadavků zákazníka může jít i o dynamické prezentace ve skriptovacích jazycích PHP a ASP v kombinaci s databázemi MySQL nebo MS Access. Další volitelnou součástí jsou grafické prvky ve formátu Flash, případně celé prezentace ve Flashi. Zkušenosti s platebními branami pro kreditní karty VISA/Mastercard. Lze zajistit i pouze grafický návrh stránky, případně rozpracování grafického návrhu zákazníka. Samozřejmě k tvorbě internetových prezentací patří i nabídka hostování zákazníkovy domény. Pro potřeby www stránek ale i maloformátového tisku lze zajistit i nafocení objektu prezentace digitálním fotoaparátem (řada prodaných snímků ve www.fotobanka.cz). Je možné i spolupracovat při úpravách a liftingu již existujících prezentací ve zmíněných formátech (ASP, PHP, Flash, CSS, HTML).

 Ceny
Ceny jsou smluvní, je těžké dopředu nabízet ceník, protože výsledný objem práce záleží na předpřipravenosti a pružnosti zákazníka. V hodinových sazbách jde o 400 - 500 Kč/hod, při větších zakázkách možné slevy. Zpracování grafického návrhu stránky stojí minimálně 6000 Kč, ale na přání zákazníka lze použít i jeho návrh. Pro představu - běžný firemní web lze pořídit za cenu 8000 - 12 000 Kč. V případě redakčních systémů, více grafických návrhů od profesionálních grafiků, použití Flash animací se částka vyšplhá samozřejmě mnohem výše.
Za nás hovoří naše práce a naši zákazníci, většinou až na výjimky menší firmy.
Uvedené ceny jsou bez DPH 21%, jsme plátci DPH.